Ta strona korzysta z plików cookies. Akceptuję.

Maść na dolegliwości bólowe w przebiegu zapalenia kości i stawów

Kategoria
AR - augmented reality (rozszerzona rzeczywistość)
O projekcie

Aplikacja przedstawiająca działanie granulatu do sporządzania zawiesiny, rozpuszczanego w szklance wody, stosowanego na dolegliwości bólowe w przebiegu zapalenia kości i stawów.

 

Cel:

Przedstawienie w przystępny i obrazowy sposób poprawy stanu dolegliwości bólowej po zastosowaniu preparatu. Zaprojektowanie narzędzia dla Przedstawicieli medycznych, wzbudzającego zainteresowanie wśród lekarzy i farmaceutów.

 

Rezultat:

Realizacja interaktywnej aplikacji wyświetlającej modele 3D nogi (z możliwością oglądania poszczególnych warstw – skóry, mięśni i kości) oraz produktu w technologii AR (rozszerzona rzeczywistość) za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Znacznikiem powodującym wyświetlanie obiektów na ekranie urządzenia jest atrakcyjna wizualnie ulotka produktowa.  Aplikacja wyposażona została w funkcjonalności pozwalające użytkownikom na poruszanie modelem nogi (zginanie go) w pewnym zakresie oraz zginanie w pełnym zakresie (za pomocą specjalnego suwaka) po zastosowaniu produktu (służy do tego specjalny przycisk z logo produktu).